Powrót do strony głównej

Stabilność finansowa w czasach pandemii

Stabilność finansowa w czasach pandemii


Artykuły

zobacz wszystko
Na fotografii ukazany jest mężczyzna w garniturze, który wkłada swoją dłoń pomiędzy przewracające się, a stojące drewniane kostki. Swoim stanowczym ruchem zatrzymuje efekt domina. Grafika symbolizuje menedżera zarządzającego kryzysem, który w trudnych czasach musi dokonywać szybkich i trafnych wyborów, od których zależy przyszłość danego przedsiębiorstwa.

Recepta na przetrwanie w trudnych czasach


Trudny czas startupów. Jak inwestować w kryzysie?

Roślina wyrastająca z pomiędzy rozsypanych monet. W tle zarys miasta. Roślina wzrastająca na podłożu z rozsypanych monet symbolizuje koniunkturę gospodarczą. Podobnie jak wzrost roślin zależy od dbania o nie, tak rozwój biznesu uzależniony jest od umiejętności przewidywania zmian na rynku i odpowiedniego na nie reagowania.

Wskaźniki gospodarcze nie są wiedzą tajemną

Wykres pokazujący spadki giełdowe, a w tle unoszące się wirusy COVID-19. Najpierw widoczne są nieznaczne spadki, a następnie mocne tąpnięcie wywołane ogólnościatowym kryzysem. Zdjęcie prezentuje konsekwencje lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa.

Oko w oko ze spowolnieniem gospodarczym

Na fotografii znajdują się 4 słupki ułożone z drewnianych klocków, na których namalowane są niebieskie strzałki zwrócone grotami ku górze. Razem tworzą one wykres. Klocki ułożone są w kolejności – patrząc od lewej strony fotografii –  od najmniejszego do największego. Najwyższy słupek z klocków jest niedokończony, na górze zdjęcia widzimy dłoń, która kładzie na nim ostatni drewniany klocek. Fotografia symbolizuje 4 kroki, które powinien wykonać lider, aby przedsiębiorstwo funkcjonowało sprawnie pomimo kryzysu.

4 kroki łagodzące wpływ koronakryzysu na finanse firmy

Webinary

zobacz wszystko

Webinarium: Jak poprawić kondycję firm w obliczu kryzysu wywołanego pandemią? Cz. 1


Webinarium: Jak poprawić kondycję firm w obliczu kryzysu wywołanego pandemią? Cz. 2


Finanse publiczne w dobie pandemii